SEO služby

Zakládáte nový web, nebo jej máte už v provozu? V tom případě budete zřejmě potřebovat SEO konzultanta, který Vám poradí, jak z webu dostat maximum - ať už jde o zvýšení návštěvnosti nebo vyšší míra konverzí. Rád Vám s webem pomohu. Nabízím následující služby:

 SEO audit

V rámci SEO auditu probíhá kompletní analýza Vašich webových stránek a to především jejich on-page faktorů a analýza konkurence. Důležité je také stanovení cílů, kterých chcete dosáhnout a následně jejich měření.

» Chci se dozvědět více o SEO auditu«

 Budování zpětných odkazů

Tvorba zpětných odkazů – neboli linkbuilding – se zaměřuje na cílený růst popularity Vašeho webu. Dosahuje se toho vytvářením hypertextových odkazů, které vedou na Vaše stránky. Zpětné odkazy jsou jedním z nejdůležitějších faktorů, podle kterých vyhledávače hodnotí webové stránky.

» Chci se dozvědět více o budování zpětných odkazů«

 Dlouhodobá spolupráce

Tvůrci vyhledávačů jsou velmi progresivní a neustále inovují vyhledávací algoritmy. Věděli jste, že například vyhledávač Google v roce 2012 provedl více než 500 změn? Přičtěme k tomu, že Vaše konkurence věnuje optimalizaci pro vyhledávače také nemalé úsilí. Je tedy jasné, že na SEO by se mělo pro dosažení kvalitních výsledků pracovat neustále.

» Chci se dozvědět více o dlouhodobé spolupráci« 

 Individuální konzultace

Potřebujete poradit s konkrétním problém ohledně SEO? Domluvte si se mnou individuální konzultaci. Komunikovat můžeme buď osobně v Brně, nebo pomocí Skype, telefonu, ICQ apod. Cena: 1 800,- Kč + DPH / hodina