Pár informací o mé osobě

Jmenuji se Martin Šimko a oboru SEO se aktivně věnuji od roku 2008. Dříve jsem pracoval jako kodér a programátor webových stránek, díky tomu mám znalosti v technických věcech, které jsou s optimalizací pro vyhledávače často úzce spojeny. Proto pro mne není problém udělat změny přímo v kódu stránek.

 

Obor SEO je velmi progresivní, a proto neustále studuji nové postupy a techniky, které následně aplikuji do praxe. To obnáší jednak studium literatury, článků na zahraničních i domácích webech, ale také různé experimenty a jejich následné vyhodnocení. Prošel jsem také dvěma školeními společnosti H1.cz, kde jsem získal cenné informace a podněty pro další studium.

Pracoval v agentuře RobertNemec.com - nejdříve jako SEO konzultant, poté jako vedoucí SEO konzultantů a následně vedoucí celého konzultantského týmu.

Aktuálně pracuji jako SEO konzultant na volné noze.

 

Certifikát o absolvování SEO školení u H1.cz Certifikát o absolvování PPC školení od H1.cz

 

O kvalitě mé práce se můžete přesvědčit v referencích. Pokud potřebujete pomoci se svým webem, budu rád, když mne budete kontaktovat a domluvíme se třeba na dlouhodobé spolupráci

 

Mám za sebou bakalářské studium na FIT VUT, které jsem zakončil bakalářkou prací na téma "On-page a off-page optimalizace webových stránek". Titul Mgr. jsem získal na anglickém oboru FI MUNI Service Science, Management, and Engineering s diplomovou prací Optimalizace pro vyhledávače v životním cyklu webu.